Штори-плісе в Василівці

Цвет покрытияALYASKA
Цвет покрытияGLORIA
Цвет покрытияDGHAZ
Цвет покрытияDIEL
Цвет покрытияORLANDO
Цвет покрытияEGIPET
Цвет покрытияAURIS
Цвет покрытияBOMBEY
Цвет покрытияGALAKTICA
Цвет покрытияMIRAGH
Цвет покрытияVAVILON
Цвет покрытияKLEMATIS
Цвет покрытияPAPIRYS
Цвет покрытияAMADEUS
Цвет покрытияEUROPA
Цвет покрытияMUAR
Цвет покрытияDYET-LAIT
Цвет покрытияGHASMIN
Цвет покрытияFIDZHI
Цвет покрытияAIS-GEMCHUG
Цвет покрытияLYKSOR
Цвет покрытияKAPRI_LITE
Цвет покрытияDGHAS-GEMCHUG
Цвет покрытияGHACO-GEMCHUG
Показати ще 24 товари

Штори-плісе - унікальне рішення для будь-яких вікон. Не так давно на ринок систем сонячного захисту були представлені вишукані сучасні вироби преміум класу - жалюзі-плісе. Тканина для цього типу штор відрізняється зламом. Такий вид декорацій не тільки оздоблюють кімнату, але й добре захищають її від сонячних променів: тканина удосконалена спеціальними складовими, що відбивають світло. Крім того, матеріал, який використовується, має особливе просочення - не притягує пил і бруд, не втрачає яскравості кольорів, а краї виробу не втрачають форми.

Переваги штор-плісе

Виробництвом запропоновано комплексні послуги по створенню систем сонячного захисту з довготерміновою гарантією. Надається можливість створити для вас проєкт вибору виробництва гофрованих штор, ролет та інших елементів декору вікон. Цей метод дозволяє стильному інтер’єру з любов’ю поєднуватися з найдрібнішими деталями та ідеально відповідати вашим бажанням та уподобанням.

Ознайомитись з асортиментом можна на сайті та одразу купити штори-плісе в інтернет-магазині «Жалюзі Premium» в Україні. Тут можна вибрати високоякісну продукцію, яка відповідає всім світовим стандартам.

Основними перевагами жалюзі-плісе є:

  • Можливості запису прозорих зразків нестандартних розмірів та форм.
  • Невибагливий догляд. Усі матеріали мають антистатичні властивості.
  • Простий варіант управління. За бажанням ви можете скористатися блоком ручного або дистанційного керування відкриття / закриття.
  • Особливе покриття штор-плісе забезпечує стійкий колір, який не вигоряє на сонці.
  • Крім того, ці штори можна відкривати під різними кутами, що обумовлює незамінність при обробці трикутних та фігурних вікон.

Види штор-плісе

Дизайнерам іноді важко догодити вашому бажанню, адже вони багато думають про оздоблення приміщення. У цьому випадку штори-плісе дозволяють вибрати відповідний варіант, який впишеться в кімнату.

Плісе День-Ніч. Конструкція складається з двох полотен з різним рівнем освітлення. Це дозволяє регулювати рівень освітлення. Завдяки вибору є багато різновидів денного варіанту: виготовлених з напівпрозорої та легкої тканини.

«Дует». Штори, які допоможуть вам відгородитися від прямих джерел світла, коли завгодно. Завдяки "подушці безпеки" ви можете рівномірно розподіляти сонячні промені. Дозволяє приховати механізм управління.

Дугові жалюзі-плісе. Ідеальний варіант для нестандартних вікон. Вони допоможуть прикрасити як об’ємні, так і невеликі напівкруглі вікна.

Створено плісе свого роду для мансардних вікон. В механізмі присутнє кріплення, яке не дозволяє матеріалу просідати від власної ваги. Можливість дистанційного управління.

Цікавою моделлю є гофре. Цей вид настільки універсальний, що являє собою вироби не тільки у формі полотна. Цей варіант ідеально підходить для офісного стилю або дизайну будинку. Для них характерний строгий та витриманий стиль.

Захистивши приміщення від сонця, ви можете значно знизити кімнатну температуру в жарку погоду. Коли будинок знаходиться в центрі міста з великою кількістю штучного світла вночі, ті самі штори є актуальними в нічний час. Штори ефективно захищають кімнату від сонця і сторонніх очей та стають необхідною частиною дизайну. Вони мають три ступені пропускання світла:

  • прозорий, який пропускає дифузне світло в інтер’єр;
  • приємна тінь під час спеки;
  • блок затемнення, що дозволяє повністю затемнити кімнату та забезпечити максимальну конфіденційність.

Віконна зона - один з головних елементів дизайну інтер’єру. Штори ідеально вписуються у вікно і доповнюють вигляд інтер’єру. Широкий асортимент кольорів, матеріалів та аксесуарів, а також структури тканини дозволяє підібрати складки для внутрішнього оздоблення.

Конструкція побудована таким чином, що матеріал ідеально прилягає до скла, його можна легко згорнути і розгорнути. Це дозволить вам затінити інтер’єр від сонця. Штори-плісе купити на замовлення є хорошим рішенням для таких приміщень.

Запропоновані штори-плісе - це результат оригінального дизайну та сертифікованих матеріалів. Фурнітура та профілі виготовлені з високоякісного алюмінію. Може використовуватися в різних кольорах. Матеріал скляного покриття є антистатичний, стійким до плям і довговічним. З цієї причини складка завжди виглядає красиво. Пропозиція також включає негорючі предмети.

При виробництві штор-плісе, використовуються плісирована, гофрована тканина з кріплення на спеціальному профілі. Він управляється шнуром, ланцюжком або електроприводом, який збирає тканину в тонку смужку. Вибираючи автоматизовану систему, ви обмежуєтесь лише одним клацанням кнопки і все буде зроблено за вас.

Сьогодні плісе створюють теплий, дуже комфортний і затишний інтер’єр. Цей тип штор простий у використанні. Штори-плісе - це продукт високої якості та надійності, яку будуть багато років служити. Вони поєднують в собі простоту і красу, економію і текстильне тепло, функціональність і комфорт. Інтер’єр має можливість створити комфортну і доступну атмосферу в домі.

Догляд: плісе не підлягають мокрій обробці. Ви можете скористатися послугами хімчистки або обережно витерти пил сухою тканиною.

Штори-плісе купити варто власникам будинків, квартир та офісних приміщень, де вікна мають нестандартні розміри або форми.Всі тканини, що використовуються для створення плісе-жалюзі, – це високоякісні матеріали, які роблять плісе інвестицією на роки. Спеціально розроблена система пресування матеріалу та додатковий захист з антистатичним шаром значно продовжують термін його служби та запобігають осіданню пилу. У той же час жалюзі плісе ціна доволі доступна на ринку.Завдяки використанню високоякісної сировини та додаткового захисного шару, ідеально підходять до вологих приміщень та в місцях, особливо схильних до бризок, таких як ванні кімнати чи кухні. Все це робить штори-плісе універсальними і винятково функціональними, вони є стильною альтернативою традиційним жалюзі.

Як бачите, існує безліч категорій, які можна підібрати саме за вашими уподобаннями. Ви зможете знайти штори на свій смак. Головне пам’ятати, що вони повинні радувати вас не тільки окремо, але і в цілому дизайні. Для будь-якого вподобаного вами стилю штори-плісе - прекрасне доповнення до вашого інтер'єру. А вони, у свою чергу, відповідають вам довголіттям.